SMOBY simuliatorius CARS 3 su stovu

SMOBY simuliatorius CARS 3 su stovu
Kodas: 600370206
Prekyboje: Teirautis
82,99 € be PVM: 68,59 €
Kiekis: Į krepšelį

SMOBY simuliatorius CARS 3 su stovu

SMOBY simuliatorius CARS 3 su stovu, leis pasijusti tikru lenktyninku. Reguliuojama sėdynė, su elektroniniu vairu valdoma mašinėlė, kuri matoma ekrane. 2 važiavimo greičiai, 15 įvairių mašinėlės garsų. Išmatavimai: 85 x 36 x 57 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų.

"V8 DRIVER" automobilio simuliatorius sukūrė gerai žinoma ir gerbiama "Smoby" kompanija. Šis žaislas kilęs iš "Smoby Pilot" serijos ir skirtas visų pirma berniukams nuo 3 metų amžiaus.

VAIRUOTOJAS V8 simuliatorius spalvos raudona ir juoda, ir yra sudarytas iš kieto ir stabilaus rėmo su slankiosiomis pedalai, patogus sėdynės ir vairas su automobiliniu laikikliu ir smartfon ekrane, parodyti jums maršrutą nugalėti. Ekrane yra dvi šviečiamos rodyklės, kurios veikia kaip posūkių rodikliai. Vairaračio balnelis gali būti sureguliuotas taip, kad žaislas auga su kūdikiu.

V8 VAIRUOTOJAS turi įmontuotus važiavimo kelius, kuriuose važiuojama simuliatoriumi. Tiesiog sėdėkite ant balno, padėkite kojas ant pedalų ir, atitinkamai, sukite vairą, perkelkite automobilį bet kuria kryptimi. Modeliavimo taip pat yra atvirkščiai, 2 greičio nustatymai "važiuok" ir 6 funkciniai mygtukai, kurie atrodo 15 skirtingų garsų, pvz., Pagal variklio paleidimo rago ar susidūrimų dėl takelio skambesį.

Be to, išmaniajame telefone yra savininkas, kuris gali atsisiųsti nemokamą programą, kur galima atsispindėti dar daugiau takelių ir maršrutų.

"V8 DRIVER" vairavimo simuliatorius yra žaislas, kuris kiekvienam mažam automobilio entuziastui ir greitam automobiliui suteiks nepamirštamą įspūdį. Prijungiant telefoną ir atsisiųsti nemokamą programą, vaikas įgyja dar didesnį skaičių takelius ir kelius įveikti, todėl smagu vairuoti automobilį neturi pavargsta greitai. Tvirtas našumas, dėmesys detalėms ir galimybė reguliuoti balną iš vairaračio užtikrina, kad vairuotojas "V8" vairuojasi ilgą laiką.

Yra "V8 DRIVER" automobilio treniruoklis ir "smartphone" laikiklis
Simuliatorius turi šviesius ir garso efektus
Simuliatorius reikalauja 3 LR6 / AA baterijos (neįskaičiuotos).
Pakuotės matmenys: 56 x 48 x 16,5 cm humbi_pl
Simuliatoriaus matmenys: 85 x 50 x 36 cm
žaislo svoris: 3,7 kg
Rankena leidžia jums prijungti telefoną, kurio plotis 6-10 ir 12-19 cm aukščio
žaislas vaikams nuo 3 metų
gamintojo kodas: 370206
pagaminta Prancūzijoje

Šiai prekei priimami užsakymai, pristatymas trunka išskirtinai ilgai iki 30 d.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):Loading...