CHILDRENSTOYS - DUOMENŲ APSAUGA

KARANTINO METU ATSISKAITYMAS KURJERIUI GRYNAIS PINIGAIS - NEGALIMAS.

 

Mieli klientai,

Atsižvelgdami į griežtėjančias duomenų apsaugos taisykles, kurios taps privalomos visoms asmens duomenis tvarkančioms įmonėms jau nuo šių metų gegužės 25 d., kuomet įsigalios Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (angl. General Data Protection Regulation, GDPR), norime Jus patikinti, kad Jūsų mums patikėti asmens duomenys bus tvarkomi ir saugomi laikantis aukščiausių standartų.

ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas

Nuo 2018 m. gegužės 25 d. ES pradedamas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, todėl jau dabar siekiame užtikrinti tinkamą Jūsų asmens duomenų apsaugą.

Kaip mes renkame informaciją apie Jus?

Jūsų asmens duomenys, t. y. bet kokia informacija apie Jus, leidžianti Jus atpažinti, yra gaunama įvairias būdais:

- Jūs galite pateikti informaciją (asmens duomenis) patys (pvz., užsiregistruojant svetainėje, pateikiant užklausą internetu ar savo kontaktinius duomenis, kad su Jumis susisiektume, užsisakydami naujienlaiškį, skambindami mums);

- Informacija apie Jus gali būti renkama automatiškai (Jums lankantis mūsų svetainėje, socialinėje paskyroje);

- Tam tikrais atvejais mes gauname informaciją apie Jus iš trečiųjų asmenų bei galime rinkti informaciją apie Jus iš viešai prieinamų šaltinių (pvz.: per socialinį tinklą, Jūsų įmonės tinklalapį ar kitaip).

Patvirtiname, kad Jūsų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų, bus taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir (ar) pakeitimų. Duomenų valdytojo darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos, įskaitant ir informacijos apie svetainės / socialinio tinklo paskyrų lankytojus.

Jei turite klausimų apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis, ar norite pasidalinti savo atsiliepimu, su mumis visada galite susisiekti el. paštu info@childrenstoys.lt

Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir (ar) paslaugomis.

PLAČIAU APIE PRIVATUMO POLITIKĄ

UAB KRETAGRA (www.childrenstoys.lt)

 

 

Loading...